SKLEP ON-LINE

Szelki i muszki TATA i SYN komplet

Home / Portfolio / Szelki i muszki TATA i SYN komplet
Szelki i muszki TATA i SYN komplet

SZELKI I MUSZKI TATA I SYN KOMPLET

2222222222222222222222 1111111111111111

RÓŻNE ROZMIARY!

Bordowe szelki i bordowe muchy - idealne uzupełnienie eleganckiej stylizacji

Komplety stylowych szelek i much dla taty i syna z każdym dniem zyskują na popularności. Może to być oryginalny pomysł na rodzinny prezent, który przypadnie do gustu zarówno chłopcom, którzy chcą iść śladami swoich ojców i jak najbardziej się do nich upodobnić, jak i panom, którzy z powodzeniem wykorzystają je przy okazji ważnych biznesowych spotkań. Tata ze swoim synem ubrani w jednakowy zestaw szelek i much z pewnością wywołają świetne wrażenie na kameralnym rodzinnym spotkaniu.

Ponadczasowe kolory

Kolor bordowy to bardzo uniwersalna barwa. Szelki i muchy w tym odcieniu sprawdzą się jako dodatki zarówno do koszul gładkich, jak i tych mniej oficjalnych - w kratkę, w paski, w najróżniejsze wzory. Możliwości jest mnóstwo, a jedynym ograniczeniem pozostaje wyobraźnia.

Akcesoria, które nie zawodzą

Komplety szelek i much Lorento wykonane są z dbałością o najdrobniejsze detale tak, by wygoda ich noszenia była utrzymana na jak najwyższym poziomie. Wszystkie dodatki szyte są ręcznie z zastosowaniem nowoczesnych metod produkcji, bez korzystania z tanich i mało odpornych materiałów, takich jak plastiki.

 

 

Zamówienia
Aby złożyć zamówienie zadzwoń pod numer

606-601-629

lub wejdź na: